Міністерство інфраструктури України
Державне підприємство
обслуговування повітряного руху України
Безпека. Ефективність. Відповідальність
In English
blank Новини
blank У дзеркалі ЗМІ
blank Прес-релізи
blank Документи
blank Фото- та відеогалерея
Новини
19 вересня 2023
Украерорух досяг домовленостей щодо організації навчання в школі Entry Point North (EPN)

15 вересня 2023
Директор Украероруху, Андрій ЯРМАК, взяв участь у стратегічній зустрічі, яка була організована Міжнародною радою аеропортів (ACI Europe)

13 вересня 2023
Директор Украероруху, Андрій ЯРМАК, підтвердив домовленості з Federal Aviation Administration (FAA) за напрямом підтримання та розвитку знань диспетчерського складу Украероруху

12 вересня 2023
Директор Украероруху, Андрій ЯРМАК, провів робочу зустріч з керівництвом польського провайдера аеронавігаційного обслуговування PANSA

5 липня 2023
Украерорух системно проводить курси відновлювальної підготовки для всього диспетчерського складу - як в Україні, так і за кордоном

Новини
14 січня 2022
Кругли стіл з користувачами повітряного простору України класу G
27 січня 2022 року Украерорух проведе «круглий стіл» з користувачами повітряного простору України класу G. В заході також візьмуть участь представники Національного бюро з розслідування авіаційних подій та інцидентів з цивільними повітряними суднами та Державної авіаційної служби України.

«Круглий стіл» відбудеться у режимі відеоконференції за допомогою веб-додатку Webex.

Запрошуємо усіх бажаючих користувачів повітряного простору України класу G до участі в заході.

До 25 січня 2022 року просимо зареєструватися за посиланням: https://uksatse.webex.com/uksatse-ru/j.php?...943a4179fee8ef0.

Після реєстрації на електронну пошту, яку Ви вказали, надійде лист (запрошення), за яким Ви зможете приєднатися до відеоконференції.


Важливо: Будь ласка, зверніть увагу на наступне:
• при приєднанні до відеоконференції вкажіть імя, прізвище, електронну пошту та назву організації, в якій Ви працюєте, або власник PPL;
• переконайтесь, що на вашому ПК є працездатний мікрофон, динамік, відеокамера;
• відеоконференцію Webex, операційна система Windows XP не підтримує;
• підключіться за 15-20 хвилин до початку зустрічі, щоб перевірити мікрофон та камеру.


Звертаємо увагу на те, що порядком денним передбачена можливість забезпечення виступу користувачів повітряного простору України класу G. У разі Вашого бажання та з урахуванням часових рамок, Ви можете завчасно забронювати час для виступу тривалістю до 10 хвилин, надіславши відповідну інформацію на електронну адресу: round_table@uksatse.aero. Також Ви можете скористатися запропонованою електронною адресою для завчасного надання своїх запитань та побажань щодо аеронавігаційного обслуговування повітряних суден в повітряному просторі класу G.

За результатами зустрічі для забезпечення зворотного зв’язку пропонується заповнити анкету та надіслати на електронну адресу round_table@uksatse.aero. Украерорух гарантує обробку та використання інформації анкет з дотриманням принципів конфіденційності.

Детальна інформація про порядок денний заходу та анкета у додатках:

Порядок денний ( 173 Kb)
Анкета ( 108 Kb)

Чекаємо на Вашу участь.
Джерело:  Украерорух

<< попередня новина   |    до списку новин    |   наступна новина >>


мапа сайту  |   пошук  |   зворотний зв'язок  |   гостьова книга  |   посилання