Міністерство інфраструктури України
Державне підприємство
обслуговування повітряного руху України
Безпека. Ефективність. Відповідальність
In English
blank Новини
blank У дзеркалі ЗМІ
blank Прес-релізи
blank Документи
blank Фото- та відеогалерея
Новини
28 лютого 2022
Повідомлення про форс-мажорні обставини на території України

24 лютого 2022
Оголощення про закриття повітряного простору України

23 лютого 2022
Верховна Рада України ухвалила рішення про запровадження  надзвичайного стану в окремих регіонах України

23 лютого 2022
Повітряний простір України відкритий та доступний для планування та виконання польотів

13 лютого 2022
Небо над Україною залишається відкритим

Новини
2 грудня 2021
Украерорух впровадив повітряний простір вільних маршрутів (FRA) у районі відповідальності Одеського центру організації повітряного руху
Україна системно впроваджує заходи із удосконалення організації повітряного простору під її відповідальністю, забезпечуючи вимоги національної безпеки та оборони держави.

Так, від сьогодні, 2 грудня 2021 року, відповідно до Європейського плану вдосконалення маршрутів Україною впроваджено повітряний простір вільних маршрутів (FRA) у районі відповідності Одеського центру організації повітряного руху (ОрПР), включно з повітряним простором над відкритим морем Сімферопольського району польотної інформації. Наразі в Україні також запроваджено цілодобовий регіональний FRA у межах районів відповідальності Львівського, Київського та Дніпровського центрів ОрПР.

Слід зазначити, що реалізація концепції FRA здійснюється згідно із положеннями ІСАО, ЄВРОКОНТРОЛЮ у координації з іншими державами.

Ключовим аспектом у впровадженні FRA є ті переваги, які він несе всім учасникам міжнародної авіаційної спільноти - більш гнучке і ефективне використання наявного повітряного простору із забезпеченням безпеки польотів, а також підвищення його пропускної спроможності.

Для авіакомпаній впровадження FRA надає можливість оптимізації планових траєкторій польоту, зменшення витрат палива, скорочення часу польоту та викидів шкідливих речовин у навколишнє середовище.
Джерело:  Украерорух

<< попередня новина   |    до списку новин    |   наступна новина >>


мапа сайту  |   пошук  |   зворотний зв'язок  |   гостьова книга  |   посилання