Міністерство інфраструктури України
Державне підприємство
обслуговування повітряного руху України
Безпека. Ефективність. Відповідальність
In English
blank Новини
blank У дзеркалі ЗМІ
blank Прес-релізи
blank Документи
blank Фото- та відеогалерея
Новини
10 серпня 2022
ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЮ!

28 лютого 2022
Повідомлення про форс-мажорні обставини на території України

24 лютого 2022
Оголошення про закриття повітряного простору України

23 лютого 2022
Верховна Рада України ухвалила рішення про запровадження  надзвичайного стану в окремих регіонах України

23 лютого 2022
Повітряний простір України відкритий та доступний для планування та виконання польотів

Новини
12 червня 2020
Украерорух сертифікував нову автоматизовану систему керування повітряним рухом у Львові
Украерорух отримав сьогодні сертифікат Державної авіаційної служби України про придатність до використання нової автоматизованої системи керування повітряним рухом виробництва компанії Indra Sistemas S. A., встановленої у Львівському регіональному структурному підрозділі. Сертифікат, виданий 12 червня 2020 року, чинний упродовж п’яти років.

«Приймальні випробування нової системи відбувались відповідно до графіків, незважаючи на період карантину. Цей проект вдалось успішно реалізувати саме завдяки професіоналізму та наполегливості фахівців підприємства, для яких у питаннях безпеки немає компромісів», – зауважив керівник Украероруху Андрій ЯРМАК.

Сучасна система іспанського виробництва має широкий набір функцій, необхідних для якісного обслуговування повітряного руху, що дозволить, зокрема, впровадити регіональний повітряний простір вільних маршрутів (Free Routes Airspace) між суміжними центрами організації повітряного руху країн-сусідів. Нове обладнання створить професійно комфортні умови роботи авіадиспетчерів і сприятиме підвищенню безпеки польотів у західній частині повітряного простору країни.

Найближчим часом систему Indra буде введено в операційне використання, при чому вона стане основною системою, а «Роксолана», на якій львівські фахівці працювали досі, використовуватиметься як резервна. Наразі фахівці розробляють план переходу з однієї системи на іншу, і в цьому процесі львівські авіадиспетчери ні на мить не припинятимуть забезпечувати безпеку повітряного руху у Львівському районі польотної інформації.
Джерело:  Украерорух

<< попередня новина   |    до списку новин    |   наступна новина >>


мапа сайту  |   пошук  |   зворотний зв'язок  |   гостьова книга  |   посилання