Міністерство розвитку громад та територій України
Державне підприємство
обслуговування повітряного руху України
Безпека. Ефективність. Відповідальність
In English
blank Новини
blank У дзеркалі ЗМІ
blank Прес-релізи
blank Документи
blank Фото- та відеогалерея
Новини
29 травня 2026
Вічна пам'ять Герою

22 травня 2026
Украерорух підтвердив відповідність вимогам у сфері підготовки з авіаційної безпеки

21 травня 2026
День Вишиванки в Украерорусі

12 травня 2026
САІ Украероруху розпочала співпрацю з компанією ASAP s.r.o. у місті Пезінок (Словаччина).

24 квітня 2026
Цього тижня Украерорух мав честь приймати делегацію зі Швеції високого рівня

Новини
31 липня 2018
Indra модернізує систему AIRCON 2100/2000 у Дніпровському центрі організації повітряного руху
Заступник директора з управління активами Украероруху Олександр Доценко та менеджер проектів компанії Indra Sistemas S.A. (Іспанія) Хуан Антоніо Рамірез Аркос підписали договір щодо модернізації автоматизованої системи керування повітряним рухом AIRCON 2100/2000, що встановлена в Дніпровському центрі організації повітряного руху.

Провідний виробник аеронавігаційного обладнання Indra здійснить оновлення робочих місць органів обслуговування повітряного руху, що розташовані в Запорізькій службі обслуговування повітряного руху Дніпровського регіонального структурного підрозділу, на яких будуть застосовані сучасні функціональні та технічні можливості.

Таким чином Украерорух розпочав етап модернізації засобів зв’язку, навігації і спостереження та переобладнання робочих місць органів обслуговування повітряного руху на аеродромах обласного значення. Це сприятиме підвищенню рівня безпеки польотів в українському небі.

На фото: Олександр Доценко, заступник директора з управління активами Украероруху (ліворуч), та Хуан Антоніо Рамірез Аркос, менеджер проектів компанії Indra Sistemas S.A.
Джерело:  Украерорух

<< попередня новина   |    до списку новин    |   наступна новина >>


мапа сайту  |   пошук  |   зворотний зв'язок  |   гостьова книга  |   посилання