Міністерство розвитку громад та територій України
Державне підприємство
обслуговування повітряного руху України
Безпека. Ефективність. Відповідальність
In English
blank Новини
blank У дзеркалі ЗМІ
blank Прес-релізи
blank Документи
blank Фото- та відеогалерея
Новини
16 квітня 2026
Украерорух успішно завершив участь у європейському проєкті «Flight Centric ATC»

5 березня 2026
ПОНАД 350 мільйонів гривень ПОДАТКІВ СПЛАТИВ УКРАЕРОРУХ ЗА 2025 РІК

2 березня 2026
Світла пам'ять Герою

24 лютого 2026
24 лютого 2022 року - день, що змінив усе

18 лютого 2026
Підписано Лист щодо пілотного проєкту в галузі аеронавігації за підтримки Швеції

Новини
7 травня 2014
Із Днем Перемоги!
І живуть у пам’яті народу
Його вірні дочки і сини,
Ті, що не вернулися з походів
Грізної, великої війни.

Їх життя, їх помисли високі,
Котрим не судилось розцвісти,
Закликають мир ясний і спокій,
Як зіницю ока, берегти.

Василь Симоненко


Минає 69 років із весни ’45-го, коли 9 травня світ зітхнув із полегшенням – скінчилася Друга світова війна. Вона безжально забрала мільйони життів та зламала безліч доль.

Можна по-різному оцінювати причини початку тих жахливих подій, але подвиг народів, зокрема й українського, – неоціненний. Те страшне лихоліття увійшло в пам’ять нащадків болючою сторінкою історії, яку ми не маємо права забувати, адже заплачено занадто високу ціну за Перемогу. Тож маємо шанувати подвиг наших дідів-прадідів, які подарували нам мирне майбутнє.

Шановні колеги!

Вітаю всіх із Днем Перемоги!


Мабуть, у кожній родині є хтось близький, хто не повернувся з війни додому, хто назавжди залишив у вічності свою молодість, аби ми і прийдешні покоління могли зустрічати ще не одну весну на своїй землі під мирним небом. Для нас вибороли можливість жити та процвітати, діяти та розвивати ту сферу, у якій працює Украерорух – цивільну авіацію України.

Глибока вдячність ветеранам, яких, на жаль, щороку стає все менше. Та пам’ять про їхній безсмертний подвиг не згасне, доки будемо жити на Землі. Низький уклін солдатським вдовам та дітям війни, на чиї плечі в повоєнні роки ліг тягар відроджувати країну з руїн.

І ми, нащадки славетних воїнів, маємо докладати максимум зусиль для розквіту України, аби наші діти, внуки й правнуки могли гідно жити та пишатися тим, що звуться українцями.

Міцного всім здоров’я, довгих років життя та незламної віри у світле майбутнє.

Миру й добра вам і вашим родинам!


Генеральний директор
Юрій Чередніченко
Джерело:  Украерорух

<< попередня новина   |    до списку новин    |   наступна новина >>


мапа сайту  |   пошук  |   зворотний зв'язок  |   гостьова книга  |   посилання