Міністерство розвитку громад та територій України
Державне підприємство
обслуговування повітряного руху України
Безпека. Ефективність. Відповідальність
In English
blank Новини
blank У дзеркалі ЗМІ
blank Прес-релізи
blank Документи
blank Фото- та відеогалерея
Новини
29 травня 2026
Вічна пам'ять Герою

22 травня 2026
Украерорух підтвердив відповідність вимогам у сфері підготовки з авіаційної безпеки

21 травня 2026
День Вишиванки в Украерорусі

12 травня 2026
САІ Украероруху розпочала співпрацю з компанією ASAP s.r.o. у місті Пезінок (Словаччина).

24 квітня 2026
Цього тижня Украерорух мав честь приймати делегацію зі Швеції високого рівня

Новини
2 березня 2006
Відбувся спеціальний розбір з безпеки польотів та День безпеки польотів
3 березня 2006 року в Міністерстві транспорту та зв’язку України під керівництвом Голови Державіаслужби України Миколи Марченка був проведений спеціальний розбір стосовно питань безпеки польотів та попередження авіаційних подій на авіаційному транспорті, а також День безпеки польотів.

У заході брали участь перші керівники авіакомпаній та їх заступники, керівники авіапідприємств, аеропортів, Украероруху, представники Міністерства транспорту і зв’язку України. Були запрошені фахівці з Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій, Генеральної прокуратури України, Служби безпеки України та інших установ.

На розборі був наданий аналіз стану безпеки польотів та розроблені конкретні заходи щодо покращення рівня безпеки польотів у 2006 році, а також питання підготовки авіаперсоналу цивільної авіації України, нормативно-правової бази забезпечення цивільної авіації. Окрема увага приділялася питанню впровадження Євросоюзом елементів системи управління безпекою польотів.
Джерело:  Прес-служба МТЗУ

<< попередня новина   |    до списку новин    |   наступна новина >>


мапа сайту  |   пошук  |   зворотний зв'язок  |   гостьова книга  |   посилання