Міністерство інфраструктури України
Державне підприємство
обслуговування повітряного руху України
Безпека. Ефективність. Відповідальність
In English
blank Новини
blank У дзеркалі ЗМІ
blank Прес-релізи
blank Документи
blank Фото- та відеогалерея
Новини
14 січня 2021
10 аеропортів України із найбільшою кількістю рейсів у 2020 році

13 січня 2021
10 авіакомпаній із найбільшою кількістю польотів у повітряному просторі України у 2020 році

12 січня 2021
У 2020 році Украерорух обслужив понад 142 тисячі польотів

6 січня 2021
В Україні впроваджено специфікації Євроконтролю щодо гармонізації правил операційного повітряного руху

31 грудня 2020
З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Новини
14 грудня 2020
Украерорух підтвердив відповідність європейським сертифікаційним вимогам – EASА
11 грудня 2020 року Украерорух отримав новий сертифікат Агентства Європейського Союзу з безпеки польотів (EASA), який підтверджує, що український провайдер послуг аеронавігаційного обслуговування відповідає оновленим європейським сертифікаційним вимогам, які набрали чинності в Європейському Союзі у січні 2020 року.

Керівник Украероруху Андрій ЯРМАК:
«Крок за кроком активно працюємо над реалізацією Угоди між Урядом Словацької Республіки та Кабінетом Міністрів України про використання частини повітряного простору Словацької Республіки для забезпечення польотів у міжнародному аеропорту «Ужгород». Успішне проходження аудиту європейського регулятора з безпеки польотів є обов’язковою умовою для надання українською стороною транскордонних послуг у частині повітряного простору Словацької Республіки для виконання польотів до/з Міжнародного аеропорту «Ужгород». Наразі працюємо над технічними аспектами взаємодії зі словацькими колегами і найближчим часом будемо готові підписати Імплементаційні протоколи до Угоди».

Украерорух уперше пройшов сертифікацію EASA у 2018 році. Ця сертифікація була виконана як умова словацької сторони задля визначення Украероруху провайдером аеронавігаційних послуг у відповідній частині повітряного простору Словаччини, необхідної для виконання польотів за приладами до/з аеропорту «Ужгород». Протягом двох років Украерорух підтримував поточну відповідність європейським сертифікаційним вимогам задля забезпечення умов для відновлення польотів на аеродромі «Ужгород». Починаючи з жовтня 2020 року нагляд за безпекою польотів по відношенню до послуг Украероруху здійснює EASA.

Нагадаємо, у серпні цього року EASA опублікувала оновлений Інформаційний бюлетень з безпеки польотів EASA SIB 2015-16R3 (Safety Information Bulletin) щодо безпечного використання 6 маршрутів (L851, M856, M860, M854, M435, M861). Ці маршрути EASA рекомендує використовувати користувачам повітряного простору для планування польотів над Чорним морем, де відповідальність за обслуговування повітряного руху делегована Україні.
 

<< попередня новина   |    до списку новин    |   наступна новина >>


мапа сайту  |   пошук  |   зворотний зв'язок  |   гостьова книга  |   посилання