Міністерство інфраструктури України
Державне підприємство
обслуговування повітряного руху України
Безпека. Ефективність. Відповідальність
In English
blank Новини
blank У дзеркалі ЗМІ
blank Прес-релізи
blank Документи
blank Фото- та відеогалерея
Новини
23 листопада 2020
Украерорух передав гелікоптерний майданчик «Канів» Національній поліції

21 листопада 2020
З Днем Гідності та Свободи

18 листопада 2020
Позиція адміністрації Украероруху щодо неправомірності стягнення з підприємтсва середнього заробітку на виплату матеріальноі допомоги у зв’язку з виходом працівника на пенсію підтримана судами

16 листопада 2020
Фахівці служби зв'язку, навігації та спостереження. Знайомтесь.

16 листопада 2020
З Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку!

Новини
22 січня 2018
Украерорух увійшов до п’ятірки лідерів у Європі за оцінкою зрілості системи управління безпекою польотів
За результатами щорічного оцінювання зрілості системи управління безпекою польотів (safety management system – sms) у 2017 році Украерорух посів 3 місце серед 47 провайдерів аеронавігаційного обслуговування Європейського регіону.[/b]

Таким чином підприємство піднялось в рейтингу з минулорічного 10 місця та вкотре підтвердило лідерські позиції за низкою найважливіших показників. Це оцінювання здійснено у рамках спільного проекту Європейської організації з безпеки аеронавігації (Євроконтроль) та Міжнародної організації цивільних підприємств аеронавігаційного обслуговування (CANSO).

У результаті цьогорічного оцінювання міжнародною групою експертів було підтверджено досягнення Украерорухом найвищого критерію зрілості за шкалою оцінювання, а саме показника, який характеризує наявність на підприємстві інноваційних підходів та практики у процесах управління безпекою польотів, які є прогресивними та вищими, аніж наявні міжнародні стандарти з управління безпекою польотів.

За ініціативи Євроконтролю підходи до управління безпекою польотів та SMS, запроваджені Украерорухом, було презентовано провайдерам аеронавігаційного обслуговування європейського регіону під час наради групи Євроконтролю з безпеки польотів у жовтні 2017 року. Наш досвід представили фахівці інспекції з внутрішнього контролю та аудиту Украероруху – ключового підрозділу, відповідального за функціонування і розвиток системи управління безпекою польотів.

У підсумку, Украерорух вкотре підтвердив відповідність SMS за 17 напрямками оцінювання стандартам додатку 19 до Чиказької конвенції про міжнародну цивільну авіацію «Управління безпекою польотів» та цільовим показникам з безпеки польотів, визначеним для досягнення провайдерами аеронавігаційного обслуговування країн Європейського Союзу до 2019 року.

– Для Украероруху дуже важливо, наскільки досконалою є налагоджена в підприємстві система управління безпекою польотів. Доволі висока позиція в цьогорічному рейтингу є черговим доказом постійного розвитку підприємства та дотримання стандартів з безпеки польотів навіть у цей складний для України період. Такого результату вдалося досягти завдяки спільним зусиллям профільних підрозділів, насамперед інспекції з внутрішнього контролю та аудиту Украероруху, а також активній позиції підприємства на рівні міжнародного співробітництва, – зазначив директор Украероруху Дмитро БАБЕЙЧУК.
Джерело:  Украерорух

<< попередня новина   |    до списку новин    |   наступна новина >>


мапа сайту  |   пошук  |   зворотний зв'язок  |   гостьова книга  |   посилання